Enter your keyword

Home staging dla domu

Home staging for living. Pomogę Ci stworzyć piękne i praktyczne wnętrze, skrojone na miarę Twoją i Twojego stylu życia. Home staging dla domu.

home staging dla domu - metamorfoza własnej przestrzeni

Room lifting

Inny kolor na ścianie, zasłony, poduszki, nowy fotel i już szybko i sprytnie odmienimy wnętrze. Czasem niewiele potrzeba, by osiągnąć dobry efekt i odświeżyć pomieszczenie, aby nadążało za nami i najnowszymi trendami. Kilka pomysłów i jesteś w domu. Domu po room (face) lifting’u.

Umów się na konsultację home staging dla domu.

 

Od nowa

Metamorfoza z prawdziwego zdarzenia. Zmiana układu ścian, oświetlenia, koloru ścian, kafli, mebli, dodatków. Wszystko oczywiście w ramach możliwości, chęci i budżetu, który na nią przeznaczysz. Pomogę Ci przenieść świat marzeń, inspiracji i oczekiwań w Twoją przestrzeń 3D.

Umów się na konsultację home staging dla domu.

 

Od zera

Planowanie przestrzeni przy stanie deweloperskim. Zanim wpuścicie do środka ekipę wykończeniową, sprawdźmy czy tanim kosztem możemy zrobić efekt wow rozplanowując rozkład ścian i pomieszczeń na nowo, lub tylko ciut odmiennie od pierwotnego. Wszystko zależy od Twojego budżetu remontowego, wyobraźnię mamy nieograniczoną.

Umów się na konsultację home staging dla domu.