Enter your keyword

Realizacje: Domki w lesie – Home staging dla biznesu

Realizacje: Domki w lesie – Home staging dla biznesu

home staging dla biznesu - domki w lesie

Home staging dla biznesu

Domki w lesie – Agroturystyka

W pewien upalny (ponad trzydziestostopniowy) sierpniowy dzień przygotowałam szybką metamorfozę domków w lesie w agroturystyce nad rzeką.

Domki są stopniowo, jeden po drugim, remontowane przez właścicieli i szykowane na przybycie spragnionych ciszy i wypoczynku gości.

Zapakowałam samochód po sam sufit, we wszystko co wydawało mi się potrzebne do tajemniczej metamorfozy. Tajemniczej dlatego, że widziałam tylko kilka zdjęć domków przed przybyciem na miejsce. Ale lubię wyzwania 🙂

Lifting domku – Domek “Sowy”

Domek był świeżo odmalowany. Ustawiłam meble tak, aby wyznaczyć praktyczne strefy. Dodatkami nawiązałam do tematu lasu i przyrody otaczającej ośrodek. Dodałam domkowi wrażenia przytulności.

Przed metamorfozą domek prezentował się bardzo ascetycznie, paleta kolorów była rozległa.

W stagingu użyłam dużo tradycyjnych polskich elementów, jak naczynia i wazony. Nadały one domkowi sielkości i wakacyjnego odbioru.

Mniejszy pokoik został urządzony z myślą o młodszych gościach ośrodka. Zgodnie z tematem przewodnim domku, zamieszkała w nim pluszowa Sowa, a na dobranoc dzieci będą mogły przeczytać bajkę o wakacjach Pana Sowy.

Łazienka została wyposażona w niezbędne akcesoria i elementy ułatwiające życie każdemu odwiedzającemu, zwłaszcza rodzicowi: nocnik, nakładka, podstawka, kosz na pranie.

Niezbędnik w ośrodku – Plac zabaw na świeżym powietrzu

Must have – Kącik dla dzieci

Home staging dla biznesu to m.in. rozpoznawanie potrzeb osób odwiedzających firmę mojego Klienta. W świetlicy ośrodka stworzyłam więc od podstaw kącik zabaw dla dzieci odwiedzających agroturystykę. Bo każdemu rodzicowi znane jest powiedzenie “w czasie deszczu dzieci się nudzą”. Dlatego dodatkowym atutem każdego ośrodka wczasowego jest zapewnienie najmłodszym gościom rozrywki.

Inne miejsca w ośrodku domków w lesie

Na terenie ośrodka znajduje się specjalny domek biesiadny z paleniskiem i grillem. Idealny na wieczorne imprezy, lekko na uboczu od domków letniskowych.

Agroturystyka Nad Wisłą

Domki letniskowe w lesie na skarpie nad Wisłą polecają się na wakacyjne wypady.

A ja polecam się do home stagingu Twojego biznesu: pensjonat, agroturystyka, hotel, domki i inne.

Home staging, stylizacja do sesji zdjęciowej i zdjęcia: HOME STAGERKA.

agroturystyka nad wisłą

 

agroturystyka nad wisłą

agroturystyka nad wisłą

Home staging łączy w sobie wiele moich pasji w jedną idealną całość. Tą całością jest projekt, konkretny plan metamorfozy nieruchomości, aby stała się zaskakująca, pożądana, przytulna, ciepła i idealna do użytkowania.

Powiązane wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments