Enter your keyword

Moje TOP 5 Najlepsze programy wnętrzarskie na Netflix

Moje TOP 5 Najlepsze programy wnętrzarskie na Netflix

Pracując na telefonie, przeszukując oferty sklepów, lub odpisując na wiadomości, lubię sobie włączyć wnętrzarskie programy na telewizorze. Zauważyłam, że słuchanie ich po angielsku nie rozprasza mnie, przy pisaniu po polsku. Więc korzystam z tego multitaskingu 🙂 Zwłaszcza, że jeśli jest coś ciekawego, co chcę uważniej obejrzeć, mogę zawsze przewinąć kawałek programu i skupić sie już tylko na tej inspiracji, czy rzeczy, która mnie zainteresowała.

Wrzucam więc moje ulubione pozycje z serwisu Netflix, które mnie zainspirowały, pozwoliły coś przemyśleć, lub były po prostu fajną rozrywką w ładnych wnętrzach. Moje typy to:

SELLING SUNSET

selling sunset season 3 promo

Reality show o agentkach nieruchomości pracujących w Los Angeles. Jedna z nich, Amanza, jest home stagerką, która postanawia zostać też agentką. Różne dramy i kłótnie pomieszane ze świetnymi willami, samochodami, ciuchami i fryzurami. Polecam, świetna lekka rozrywka.

Zrób porządek THE HOME EDIT

the home edit on netflix

Świetne show, w którym dwie wspólniczki z THE HOME EDIT robią decluttering w domach gwiazd Hollywood oraz zwykłych rodzin. Fajne pomysły na przechowywanie i organizację w szafie, kuchni, spiżarni, czy garażu.

Kupić plażę

million dollar beach house on netflix

Niby reality show o agentach nieruchomości, jednak inny od Selling Sunset. Pewnie dlatego, że jest więcej facetów w firmie, która jest prezentowana. Podoba mi się, jak agenci pokazuja ważność przygotowania oferty do sprzedaży i home stagingu na nieruchomościach w Hamptons, stan Nowy Jork.

STAY HERE

stay here on netflix

Świat najmu krótkoterminowego w różnych lokalizacjach. Pokazuje jak przygotować w ciekawy sposób swój domek, czy apartament, aby był pożądany na rynku turystycznym.

Najbardziej niezwykłe domy świata

world’s most amazing homes on netflix

Dwójka architektów odwiedza niesamowite domy, w których spędza dzień i noc, opowiadając o ich architekturze, designie i wpleceniu w otaczającą przyrodę. Spokojny i ciekawy program dla osób lubiących oryginalną światową architekturę.

Daj znać w komentarzu, czy oglądałaś te programy i który jest Twój ulubiony?

W następnym zestawieniu opiszę moje ulubione programy wnętrzarskie w telewizji naziemnej i kablowej.

Home staging łączy w sobie wiele moich pasji w jedną idealną całość. Tą całością jest projekt, konkretny plan metamorfozy nieruchomości, aby stała się zaskakująca, pożądana, przytulna, ciepła i idealna do użytkowania.

Powiązane wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Natalia
Natalia
3 lat temu

Selling sunset $$$ oglądałam wszystkie sezony i za każdym razem z niecierpliwością czekam na kolejny 🙂

Sylwana
1 rok temu

Dzięki 🙂 tego szukałam 🙂