Enter your keyword

Relacja z Targów Mieszkań i Domów w Warszawie 17-18. lutego 2018.

Relacja z Targów Mieszkań i Domów w Warszawie 17-18. lutego 2018.

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie 17-18.02.2018 r.

Stoiska, strefy porad, warsztaty i prelekcje – wszystko w jeden weekend w hali Expo XXI na Prądzyńskiego.

 

Targi Mieszkań i Domów Warszawa luty 2018

Targi organizowane przez mieszkaniowi.pl to świetna impreza dla każdego, kto szuka informacji o lokalnym rynku nieruchomości oraz o usługach oferowanych przez firmy z branż pokrewnych. Czy szukasz nowego lokum na rynku pierwotnym, czy starasz się wejść w rynek wynajmujących, a może po prostu szukasz nowinek dekoratorskich do własnego wnętrza – znajdziesz coś ciekawego dla siebie w ich ofercie targowej.

Stoiska deweloperów, banków i firm z branży budowniczej i wykończeniowej.

Makiety, dopracowane detale, ulotki informacyjne, rzuty mieszkań i informacje o lokalizacjach. Do tego na wejściu do hali wielka mapa inwestycji z legendą i numerami stoisk deweloperów. Świetny pomysł na przejrzystą informację dla gości Targów Mieszkań i Domów.

Strefa Porad

W Strefie Porad – moje stoisko Home Stagerka, gdzie przez oba dni prowadziłam warsztaty z moodboardów i udzielałam bezpłatnych porad odwiedzającym. Sąsiadujące stoisko należało do Stowarzyszenia Mieszkanicznik, gdzie można było zasięgnąć porady i rynku najmu oraz zakupić fachową literaturę.

stoisko Home stagerka w Strefie Porad na Targach Mieszkań i Domów w Warszawie 2018

Animacje dla dzieci

strefa dla dzieci na Targach Mieszkań i Domów w Warszawie luty 2018

Dzieci w każdym wieku mogły znaleźć coś interesującego dla siebie, a rodzic chwilę spokoju, aby przejrzeć oferty wystawców na Targach Mieszkań i Domów.

Konkurs

Do wygrania designerskie produkty od polskich projektantów. Na kolejnych edycjach targów również przewidziane są konkursy, więc szukajcie informacji o swoim mieści na stronie mieszkaniowi.pl

konkurs z nagrodami od wystawców na Targach Mieszkań i Domów w Warszawie luty 2018

Strefa Polskiego Designu

W Strefie Designu można było zobaczyć autorskie, oryginalne lampy z upcyklingu od LIGHT MY FIRE – niesamowici, życzliwi ludzie z Rzeszowa, bardzo polecam 🙂

Innym ciekawym producentem była BREVKA, producent ekologicznych tapet, oklein meblowych (wielokrotnego użytku!) i tkanin obiciowych, poszewek. Warto zapamiętać, można zamawiać autorskie indywidualne wzory 🙂

LIGHT MY FIRE w Strefie Designu na Targach Mieszkań i Domów w Warszawie luty 2018

Prelekcje

Wykłady podzielone były na dwie salki: Strefa Najmu i Zakupu, a druga Strefa Finansowa.

W pierwszej sali w oba dni targowe prowadziłam godzinne prelekcje o home staging. Frekwencja dopisała, a i ilość pytań po zakończeniu wykładu bardzo cieszyła 🙂

Jeśli byli Państwo na targach, ale nie zdążyłam odpowiedzieć na Wasze pytania po prelekcji w Strefie Porad, proszę śmiało się ze mną kontaktować 🙂 Postaram się pomóc.

 

 

A już w ten weekend zapraszam na Targi Mieszkań i Domów w Hali Stulecia we Wrocławiu!

Spotkajmy się w Strefie Porad na warsztatach* oraz na prelekcjach z home staging mojego autorstwa.

 

*tym razem obowiązują zapisy na stronie wydarzenia organizatora mieszkaniowi.pl

 

Zdjęcie we wpisie: Home stagerka oraz mieszkaniowi.pl

Home staging łączy w sobie wiele moich pasji w jedną idealną całość. Tą całością jest projekt, konkretny plan metamorfozy nieruchomości, aby stała się zaskakująca, pożądana, przytulna, ciepła i idealna do użytkowania.

Powiązane wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments