Enter your keyword

Home staging mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

Home staging mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

Kawalerka we Wrocławiu po latach wynajmowania, potrzebowała przygotowania do sprzedaży. Nie tylko ze względu na zużycie, ale i zmianę gustów na rynku nieruchomości.

Przeszła remont polegający na odświeżeniu łazienki i kuchni, dostawieniu sypialni, wymianie podłogi i przemalowaniu ścian. Zamontowano klimatyzację i zaaranżowano poszczególne funkcje w pomieszczeniach, takie jak kącik biurowy, sypialniany, czy wypoczynek na balkonie.

Zapraszam do obejrzenia spaceru 3D, gdzie można zobaczyć, jak właścicielka przygotowała mieszkanie do sprzedaży, korzystając z moich porad konsultacji home staging:

Jak Wam się podoba taka metamorfoza? Dajcie znać w komentarzach! 🙂

Konsultacja home staging i projekt funkcjonalny mieszkania na sprzedaż – Roksana Kwaśnicka-Drozd, Homestagerka.pl

Inwestorka – Anna Gnutek

Spacer 3D – Vasyl Korin www.spacery3d.com

Chcesz przeprowadzić podobny remont w swojej nieruchomości, lub szukasz mieszkania do remontu we Wrocławiu? Napisz do mnie, wspólnie ze sprawdzoną ekipą remontową, pod czujnym okiem doświadczonej inwestorki, przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy metamorfozy nieruchomości. Kontakt

0 0 vote
Article Rating
Roksana Właścicielka Homestagerka.pl

Home staging łączy w sobie wiele moich pasji w jedną idealną całość. Tą całością jest projekt, konkretny plan metamorfozy nieruchomości, aby stała się zaskakująca, pożądana, przytulna, ciepła i idealna do użytkowania.

Powiązane wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x