Enter your keyword

Metamorfoza lokalu użytkowego – Home staging dla biznesu

Metamorfoza lokalu użytkowego – Home staging dla biznesu

Lokal pod biuro Home stagerki

Pod koniec zeszłego roku znalazłam lokal użytkowy niedaleko domu, który postanowiłam wynająć na moje biuro, showroom i pracownię. Zależało mi, aby oddzielić sferę pracy od sfery życia rodzinnego. I prawie się udało 😉

Chciałam Wam dzisiaj pokazać metamorfozę lokalu, mimo ograniczonego czasu na jego wykończenie 🙂

Metamorfoza lokalu użytkowego – etapy pracy

Musiałam koniecznie zasłonić brzydką podłogę. Wykorzystałam do tego panele winylowe udające szare deski z widocznymi sękami. Nie położyliśmy ich jak klasyczne panele, tylko ułożyliśmy deska przy desce, równo koło siebie, żeby ograniczyć ilość docinanych paneli i dzięki temu móc podłogę zabrać z wynajmowanego lokalu i wykorzystać w innym miejscu. Podzieliłam pomieszczenie około 19 metrów kwadratowych na część reprezentacyjną, wypoczynkową z kominkiem i showroom przedmiotów na sprzedaż oraz na część magazynowo-biurową, z biurkiem i regałami po drugiej stronie kotary.

Rezultat

Podłoga w toalecie gryzła się z kaflami, dzięki przykryciu podłogi wykładziną pcv i zasłonięciu witrynką liczników, toaleta stała się dużo ładniejsza.

Nad dużym oknem na elewacji zawisł ledon, czyli nowoczesny neon zrobiony z LEDów. Zrobili go dla mnie na zamówienie w pracowni Twórczywo. Wnętrze wypełniło się meblami, polskim designem, innymi rzeczami na sprzedaż np. świecami WoodWick oraz świątecznymi dekoracjami, bo mieliśmy wtedy koniec listopada. Kominek dodał nastrojowego, zimowego klimatu. Więcej o atrapach kominków napisałam w oddzielnym poście.

Zmiana podłogi nadała wnętrzu zupełnie inny charakter. To bardzo dobry pomysł dla osób zmęczonych swoimi kaflami. Możecie szybko i łatwo przykryć je winylowymi panelami np. drewnopodobnymi.

Dekoracja okien nadaje każdemu pomieszczeniu domowej przytulności. Poduchy handmade dostępne są do kupienia w showroom, produkcji myMess.

Od tamtej pory biuro przeszło kolejne zmiany, co widać np. na tym zdjęciu z Instagrama 🙂

Miały być kolejne etapy pracy nad biurem, ale życie weryfikuje plany jak nikt inny. Pora zmienić lokum! Ale o tym więcej już niedługo 😉

Potrzebujesz porady przy szybkiej metamorfozie dla swojej firmy? zapraszam na konsultację Home staging dla biznesu.

Home staging łączy w sobie wiele moich pasji w jedną idealną całość. Tą całością jest projekt, konkretny plan metamorfozy nieruchomości, aby stała się zaskakująca, pożądana, przytulna, ciepła i idealna do użytkowania.

Powiązane wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments