Enter your keyword

Przedstawiamy… Team Homestagerka.pl

Przedstawiamy… Team Homestagerka.pl

To bez wątpienia news roku!

Cztery niesamowite kobiety – Agata (Homestagerka w Trójmieście), Maja (Hello Home), Olga (Scenografia Wnętrz , rok 2020), i oczywiście Roksana (Homestagerka.pl) – łączą siły!

Ruszamy z projektem Team Homestagerka.pl, w którym łączymy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić Klientom jeszcze wyższą jakość i szerszy zakres usług.

Co możemy zaoferować?

Poza typowym home stagingiem, przeprowadzimy dla Ciebie metamorfozę wnętrza, stylizację i sesję fotograficzną, a nawet całościowy remont, a na koniec pomożemy w sprzedaży nieruchomości. Przeprowadzimy Cię przez cały proces – od sprzedaży starego mieszkania aż po urządzenie nowego domu.

Gdzie działamy?

Każda z nas działa w innym mieście, dlatego nasze usługi będziemy oferować stacjonarnie w Trójmieście, Warszawie i na Dolnym Śląsku, natomiast online – na terenie całej Polski.

Wejdź na stronę Teamu, aby dowiedzieć się, jakie usługi oferujemy w Twoim mieście.

Zapraszamy do współpracy!

0 0 votes
Article Rating

Home staging łączy w sobie wiele moich pasji w jedną idealną całość. Tą całością jest projekt, konkretny plan metamorfozy nieruchomości, aby stała się zaskakująca, pożądana, przytulna, ciepła i idealna do użytkowania.

Powiązane wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x